Archive for Marzec, 2011

Banery, billboardy i ulotki

Banery, billboardy i ulotki to typy reklam, o które najczęściej się nasi klienci pytają. Dużą popularnością cieszą się głównie te ostatnie. Wiąże się to z kilkoma co najmniej czynnikami. Wyprodukowanie ulotki jest względnie tanie, rozdać je może sam pracownik firmy, a jeśli nie chce się tego robić we własnym zakresie, można za niewielkie pieniądze zatrudnić osobę, która tego zadania się podejmie. Choć Read the rest of this entry »

Gadżety reklamowe

Skuteczna reklama powinna być wielopoziomowa. Trudno oczywiście rozpromować swoją działalność za pośrednictwem samych gadżetów, ale może to być bardzo dobry dodatek do pozostałych działań. Dlatego też, bardzo chętnie zaprojektujemy różnego rodzaju długopisy, notatniki, kalendarze, czy koszulki z logiem Państwa firmy. Przedmioty tego typu przydadzą się nie tylko w codziennej działalności (można je w Read the rest of this entry »

Wizytówki

Wielu klientów zwraca się do agencji BlueAdvert z jedną tylko prośbą – chodzi o stworzenie wizytówek. Wydaje się to rzeczą banalnie prostą, którą każdy może wykonać w domu. Czy rzeczywiście? Poproszenie nas o współpracę jest w tym zakresie bardzo dobrym rozwiązaniem. Posiadanie oryginalnej, fachowo zaprojektowanej wizytówki przekłada się bezpośrednio na prestiż osoby, która takową wręcza. W naszej Read the rest of this entry »